Yanal: Şampiyon olacağız

Yanal: Şampiyon olacağız
Pazartesi 24.03.2014 22:45

Gaziantep karşısında galibiyeti hak ettiklerini belirten Ersun Yanal, "Sezon sonunda Fenerbahçe'nin adını şampiyon olarak yazdıracağız" dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Gaziantepspor karşısında alınan 3-0'lık galibiyetin sonuna kadar galibiyeti hak ettiklerini söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Ersun Yanal, "Sonuna kadar galibiyeti hak eden takımdık. Büyük Fenerbahçe taraftarına şampiyonluk yolunda büyük bir hediye vermiş olduk. Bu konudaki arzu ve isteklerini yerine getirdiğimiz için mutluyuz. Bundan sonraki maçlar için konsantrasyonumuzu devam ettireceğiz. Daha şampiyonluk için almamız gereken puanlarımız var, hepimiz bunun bilincindeyiz, bunları da alıp bu sezon sonunda Fenerbahçe'nin adını şampiyon olarak yazdıracağız" dedi.

Şampiyonluk yolunda her oyuncuya da ihtiyaç duyacaklarını söyleyen Yanal, "Hem hücum, hem savunma yapan çok değerli oyuncularımız var, Raul Meireles'de soğutmamamız gereken oyunculardan. Bir süredir oynamadı, ona ihtiyacımız var, onun da sırası gelmişti. Oynayacağımız birçok maç var her oyuncumuzun hazır olması gerekli. Egemen'e de şans vermek istedik ama olmadı. Tüm oyuncularımız hazır olmalı. Son hafta maçlarının sonuçları bizi şampiyonluğa götürecek. Bugün de takımda olan oyuncuların iyi bir performansını izledik. Onlara teşekkür ediyorum, istediğimiz oyunu sahaya yansıttılar" diyerek sözlerini noktaladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN