Adımızı yazacağız

Adımızı yazacağız
Salı 25.03.2014

Ersun Yanal: Daha almamız gereken puanlar var. Sezon sonunda F.Bahçe'nin adını şampiyon olarak yazdıracağız. Büyük taraftarımıza hediye vereceğiz

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Gaziantepspor karşılaşmasının ardından galibiyeti hak ettiklerini söyledi. Yanal, "Maçın başından sonuna kadar galibiyeti hak ettik. Büyük Fenerbahçe taraftarına, büyük bir hediye vermiş olduk. Onların bütünlüğünü ve isteğini yerine getirdiğimiz için oldukça mutluyuz. Önümüzdeki maçlar için de, bugünden itibaren konsantre şekilde devam edeceğiz. Almamız gereken puanlar var. O puanları alıp sezon sonunda Fenerbahçe'nin adını şampiyon olarak yazdıracağız. Bunun için gerekeni yapacağız" ifadesini kullandı.

MEİRELES ÖNEMLİ BİR İSİM
Tecrübeli hoca, Meireles'in ilk 11'de başlayıp Alper'in yedek kalmasıyla ilgili de "Hem hücum, hem de savunma yapabilen bir takımız. Çok değerli oyuncularımız, soğutmamamız gereken futbolcular var. Raul Meireles uzun bir süredir oynadı, oynamadı. Ona ihtiyacımız var. Önemli bir futbolcu. Onun da sırası gelmişti. Önemli maçlarımız bulunuyor. Bütün oyuncularımızın hazır olması gerekiyor. Bu maçların sonuçları bizi şampiyonluğa götürecek. Futbolcularıma teşekkür ediyorum" dedi.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA