Önce maymun sonra özür

Önce maymun sonra özür
Cuma 28.03.2014

Aziz Üstel'den, Alper Potuk'a ağır sözler: Abuk sabuk laflar söylüyor, bir G.Saray düşmanlığı peydah oldu. 'G.Saray'ı yenersek saçımı keserim' diyor. G.Saray kapı dışarı etmiş gibi çatıyor. Zaten maymuna benziyorsun, saçını kessen ne olur... Sen kimsin lan

Galatasaray'ın eski yöneticisi ve yorumcu Aziz Üstel'in, Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk için kullandığı "Maymun" sözü, bir anda gündeme bomba gibi düştü. Üstel, Alper Potuk ile ilgili önceki gün Radyospor'da yayınlanan Aslan Yuvası Programı'nda açıklamalar yaparken, "Abuk sabuk laflar söylüyor, bir G.Saray düşmanlığı peydah oldu.

'SÜREKLİ ÇATIYOR'
'Galatasaray'ı yenersek saçımı keserim' diyor. Zaten maymuna benziyorsun, saçını kessen ne olur ki?.. Sen kimsin lan G.Saray'a laf edecek? G.Saray kendisini kapı dışarı etmiş gibi sürekli çatıyor" ifadelerini kullandı. Ancak Üstel, hatasını anlayarak daha sonra özür diledi.

F.BAHÇE DAVA AÇIYOR
Fenerbahçe Kulübü ise Aziz Üstel'in bu sözlerine büyük tepki gösterdi. Sarı-lacivertliler dün bu konuda resmi siteden yaptığı açıklamada "Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bir futbolcusu hakkında yakışıksız ve suç unsuru barındıran ifadeler kullanan Aziz Üstel ve konuya dair yasal sorumlulukları bulunanlar hakkında gerekli hukuki süreç başlatılmıştır" ifadesi ile, Üstel'e dava açılacağı duyuruldu.
BİZE ULAŞIN