Gurur duyuyorum

Gurur duyuyorum
Pazar 30.03.2014

Bursaspor maçı hazırlıkları öncesinde bir konuşma yapan Yanal, "Çok zor şartlar altında çalıştık. Böyle karakterli, böyle yetenekli oyuncularla çalıştığım için çok şanslıyım" dedi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal dün oyuncularına, "Şampiyon takımın hocası gibi" hitap etti. Tecrübeli hoca idman öncesinde yaptığı kısa konuşmada, "Sizinle gurur duyuyorum. Çok zor şartlar altında çalıştık. Böylesine karakterli, böylesine yetenekli oyuncularla çalıştığım için kendimi şanslı sayıyorum" diye konuştu.

Yönetime de teşekkür

Sezon başında kadrosuna güvendiği için sözleşmesini 1 yıllık yaptığını hatırlatan Yanal, "Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim hep destek oldu. Taraftar bizi hiç yalnız bırakmadı. Bu şampiyonlukta - ki olacağızherkesin payı var" ifadesini kullandı.

Rehavete girmeyin
İddialı konuşmasının ardından Bursaspor maçına değinen Yanal sözlerini şöyle bitirdi: Büyük bir avantaj yakaladık ama henüz şampiyon olmadık. Bursaspor maçını kazanıp Arena'ya gidelim. Taraftara bir sezonda ikinci G.Saray galibiyeti yaşattırmak istiyorum. Evimizdeki Antalyaspor maçında da şampiyonluğu ilan edelim istiyorum.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN