4. yıldızı takacağız

4. yıldızı takacağız
Pazar 01.06.2014
F.Bahçe'nin başına geçtiği ilk sezon şampiyonluk yaşatan Ersun Yanal, iddialı konuştu: "4. yıldızı gelecek sezon takacağız." Yanal, F.Bahçe Dergisi'ne şu röportajı verdi: "Bu mutluluğun içinde olmak büyük ayrıcalık. Camiamızın ihtiyacı olan bir şampiyonluktu. Büyük F.Bahçe Ailesi'nin üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Ve net olarak '4. yıldızı gelecek sezon takacağız' diyorum. Büyük bir aileyiz ve herkesin başarıda emeği var. Avrupa'da yolculuk yapmak önemliydi ama elimizde olmayan nedenlerle uzak kaldık. Sezon içinde sürpriz yaşamadım. F.Bahçe çok güçlü ve iyi bir takım. Dayanışma içinde, iyi oyunculardan kurulu. Şu bir gerçek ki; sürpriz şekilde yenildiğimiz Konya maçında da, ne kadar inançlı olduğumuzun, mücadele edeceğimizin sinyalini vermiştik. Şampiyon olacağımızı söylemiştik, sözümüzde durduk.

ÇÖZÜM ÜRETMELİYİZ
Her maçın ayrı önemi var. İçerideki G.Saray maçı, sağlık açısından problem yaşadığım bir haftaydı. O güzel bir andı. Hastaneden çıkıp takımın başına geçerken, ertesi gün takımla derbiyi kazandık. Bir de tabi son dakikalarda kazandığımız maçlardaki tempomuz, kazanma arzumuz, beni oldukça etkiledi. Bizim için ister 6+0 olsun, ister 5+3, 24 oyuncudan kurulu bir takımız ve hepsi çok karakterli, profesyonel oyuncular. 5+3 ile geçecek sezon için de aynı disiplin geçerli olacaktır. Bize burada federasyonun belirlediği 5+3 kuralını sorun olarak görmek değil, çözüm üretmek düşüyor.

BİZE ÖRNEK OLDULAR
Taraftarımız, faaliyet gösterilen 9 branşta her zaman 'Hep Destek; Tam Destek' mottosuyla hareket eden itici bir güç. Sadece 9 branşta mücadele eden takımların yarışlarıyla değil Fenerbahçe taraftarı bugün farklı ilklere de imza attı. Her mücadeleye önder oldular. Hassas ve duyarlı bir kitleye sahibiz. 3 Temmuz'dan bu yana ortaya koydukları duruş, F.Bahçe sevgisinin, F.Bahçeliliğin en önemli göstergesiydi. F.Bahçe ile ilgili her konuda duyarlı ve hassas davranarak, hepimize örnek oldular."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN