Dıego'nun yedeği Ekici

Dıego'nun yedeği Ekici
Salı 17.06.2014

Ersun Yanal, Cristian ve Holmen'in biletini kesti. Emre'ye de güvenemiyor Werder Bremen'in 24 yaşındaki gurbetçisi her an Fenerli olabilir

F.Bahçe, Diego Ribas'ı alıp, Caner ile yeniden anlaşarak en büyük sorununu çözdü. Teknik direktör Ersun Yanal da bu gelişmelerden son derece memnun olduğunu söyledi. Ancak yabancıda 5+3'lük sistem 'kaliteli yerli' oyuncu arayışını hızlandırdı.

ERSUN YANAL İSTEDİ
Geçtiğimiz sezonlarda da F.Bahçe'nin gündemine gelen Mehmet Ekici için yeniden harekete geçildi. Orta sahada yerli alternatifinin çok olmasını isteyen Yanal'ın ilk tercihi de Werder Bremen'de oynayan 24 yaşındaki Mehmet Ekici. Başkan Aziz Yıldırım ile görüşen tecrübeli hocanın Mevlüt Erdinç dışında Mehmet Ekici'nin ismini de verdiği öğrenildi.

EN DOĞRU KARAR MEHMET
Yabancı kontenjanı nedeniyle Cristian Baroni ve Samuel Holmen gidiyor. Ersun Yanal'ın görüşmede, "Emre'ye de güvenemeyiz. Sakatlığı oluyor, kart görüyor. Diego'ya sağlam bir alternatif gerek. Mehmet Ekici hem fiyatı hem kalitesiyle bize uyar" dediği öğrenildi. Bunun üzerine Fenerbahçe, Alman ekibiyle pazarlıklara başladı.

1.5 MİLYON'A GELEBİLİR
Geçen sezon kasık sakatlığı yaşayan Mehmet 12 maçta oynadı, 1 gol attı. Bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Mehmet'i Bremen'in 1.5 milyon euro'ya bırakabileceği belirtiliyor.

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN