Fener'in gençlik operasyonu

Fener'in gençlik operasyonu
Pazartesi 23.06.2014

Bursaspor'un kapısı 19 yaşındaki sağ bek Ozan, 18 yaşındaki golcü Batuhan için çalındı. Takasla transfer bitirilecek Başakşehir'in 19'luk orta saha oyuncusu Cenk ve 20 yaşındaki forveti İbrahim için de görüşmeler başladı. Bu ikili de olacak gibi

Fenerbahçe, Ersun Yanal'ın istediği genç oyuncular ve kulüpleriyle temasa geçti. Listede Bursasporlu Ozan Tufan ve Batuhan Altıntaş, Başakşehir'den Cenk Şahin ile İbrahim Yılmaz var. Başakşehir ve Bursaspor'a Samuel Holmen ve Cristian Baroni başta bazı oyuncular takas için önerildi. Ozan Tufan sağ bek, Batuhan Altıntaş ise forvette görev yapıyor. Bursaspor'un takasa sıcak baktığı belirtiliyor.

YANAL'IN YENİ GÖZDESİ

Bursasporlu Ozan Tufan ilk kez F.Bahçe'nin gündemine gelmiyor. Ersun Yanal'ın 2013'te Akdeniz Oyunları'nda boy gösteren genç sağ beki o günden beri istediği öğrenildi. Yanal yönetime bu oyuncunun ismini verdi ama Bursaspor, Ozan'ı bırakmadı.

YA ŞENER YA OZAN
Bursaspor'un elinde şu anda çok gözde iki genç sağ bek var. Şener ve Ozan'dan birini satmaya sıcak bakan yeşil-beyazlılarda son kararı teknik direktör Şenol Güneş verecek. 19 yaşındaki Ozan Tufan, Fatih Terim'in son özel maçlarda Milli Takım kampına çağırmasıyla vitrine çıktı. Ozan'ın 4 yıl daha sözleşmesi var.

BATUHAN, YUSUF'UN OĞLU
G.Saraylı eski futbolcu Yusuf Altıntaş'ın oğlu olan 18 yaşındaki Batuhan'ın kararını ise Bursaspor dışında babasının isteği de şekillendirecek. Adını Başakşehir olarak değiştiren İstanbul BB'nin iki genç oyuncusu Cenk Şahin ve İbrahim Yılmaz için de görüşmeler olumlu gidiyor. Eski oyuncuları Holmen ve Webo'yu isteyen Başakşehir de bu takasa sıcak bakıyor. Futbolcuların da F.Bahçe'yi tercih etmesi transferin önünü açıyor. F.Bahçe böylece defans, orta saha ve forvete genç takviyeler yapmış olacak.
Etiketler Fenerbahçe, Bursaspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN