Aklını çeliyor

Aklını çeliyor
Pazartesi 30.06.2014

Dünya Kupası sonrasında İngiliz ekibinde göreve başlayacak olan Hollandalı hoca, "Çalışma disiplinine hayranım" dediği Kuyt'a teklifte bulundu. Asıl görüşme kupa sonrası yapılacak

Fenerbahçe'nin futbolu bıraktıktan sonra bile menajer veya teknik adam olarak görevde kalmasını istediği Dirk Kuyt'a cazip bir teklif geldi. İngiliz basınının iddiasına göre, şu anda Hollanda Milli Takımı'nı çalıştıran Louis van Gaal vatandaşına, "Benimle Manchester United'a gel" teklifi yapmış. Dünya Kupası'nın ardından Manchester United'ın yolunu tutacak olan Hollanda Milli Takım Teknik Direktörü Louis van Gaal'in teklifi Daily Mail'de yer buldu. Haberde tecrübeli çalıştırıcının, 34 yaşındaki futbolcunun çalışma disiplinine hayran olduğunu ve Hollandalı futbolcunun, Premier Lig kariyeriyle de kendisine büyük katkısı olacağına inandığını söylediği de yer alıyor.

Kupa sonrası resmi teklif
Van Gaal, Kuyt'ın profesyonelliğine duyduğu hayranlığı daha önce düzenlediği bir basın toplantısında dile getirmişti. Hollandalı teknik adam, 6 sezon Liverpool forması giyen ve Premier Lig'i yakından tanıyan futbolcusunun tecrübesinden faydalanmak istiyor. Teknik direktör Van Gaal'ın Kuyt'a yaptığı teklifi Dünya Kupası sonrasında resmiyete dökeceği, Fenerbahçe yönetimi ile temasa geçeceği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN