Yunanistan'a dön kanka

Yunanistan'a dön kanka
Pazartesi 30.06.2014

PAOK'un milli oyuncusu Tzavellas, Stoch'a 'Evine dön' çağrısı yaptı. Stoch cevap verdi: Sanırım döneceğim

Geçen sezon Yunan ekibi PAOK'a kiralanan Miroslav Stoch'un durumu henüz netleşmedi. Slovak oyuncu, Dünya Kupası'nda Yunanistan Milli Takımı ile boy gösteren PAOK'tan takım arkadaşı Tzavellas'ın bir fotoğrafını beğendi. Yunan oyuncu da, "Evine dön kanka" diyerek Stoch'un PAOK'ta devam etmesini istediğini belirtti. Miroslav Stoch'un cevabı ise F.Bahçe'de kalmayacağının sinyali oldu: Sanırım döneceğim.

44 maçta oynadı, 9 gol attı
Sezon başında 2 milyon euro'luk satın alma opsiyonu ile PAOK'a verilen oyuncu için Yunan ekibi henüz resmi bir adım atmadı. Ancak PAOK'un Miroslav Stoch için 4.5 milyon euro'luk bir (Kendisine vereceği rakamla birlikte) bütçe ayırdığı biliniyor. PAOK'un yeniden kiralama için istekli olduğu, 2 milyon euro'luk bonservisi düşürmeye çalıştığı belirtiliyor. Stoch, PAOK'ta 44 maçta forma giydi, 9 gole imza koydu.

En uzun tatilimi yapabilirim
Takım arkadaşı Giorgis Tzavellas'a "Sanıyorum döneceğim" diyen Miroslav Stoch yakın arkadaşlarına ise durumunun belirsizliğinden yakındı. "F.Bahçe ile iki yıllık sözleşmem var. Ancak kampa alınacak mıyım, satılacak mıyım bilmiyorum" diyen Slovak futbolcu menajerinin belirsizlikleri gidermeye çalıştığını söyledi. Stoch, "Eğer F.Bahçe'de kampa katılırsam hayatımın en uzun tatilini yapmış olacağım. Çünkü F.Bahçe temmuzun ortalarında start alacak. Öyle olursa 8 haftalık tatilin keyfini çıkaracağım. Ancak PAOK veya başka bir takıma gidersem daha erken topbaşı yapmak zorunda olurum" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN