Fener'in danışmanı

Fener'in danışmanı
Pazar 26.04.2015

Alman SRF kanalı, geçtiğimiz günlerde İsmail Kartal'la boğazda yemek yiyen ve Real Madrid'li Khedira'yı öneren Joachim Löw'ün F.Bahçe'ye ücret karşılığı özel danışmanlık yaptığını iddia etti

Geçtiğimiz günlerde İsmail Kartal ile birlikte boğazda yemek yiyen Alman teknik adam Joachim Löw için Almanya'dan sürpriz bir iddia geldi. SRF kanalında yayınlanan SportAktuell isimli programda tecrübeli hocanın, Alman Futbol Federasyonu'ndan izin alarak Fenerbahçe'ye danışmanlık yaptığı ve karşılığında ücret aldığı öne sürüldü. Löw'ün zaman zaman Kartal'ın yardımcılarını da Almanya'da ağırlayıp eğitim verdiği iddia edilirken, İsmail hocanın da daha önce yardımcı antrenörlük yaptığı dönemlerde Löw'ün yanında eğitim aldığı kaydedildi. Sarı-lacivertli takıma Khedira'yı önererek oyuncu tavsiyelerinde de bulunan Alman teknik adamın, Kartal'la sık sık buluşup görüşlerini aktardığı da iddialar arasında yer aldı.

Yönetim araştırıyor
Hafta içinde İsmail Kartal ile yemek yiyen Alman hoca Löw özellikle Real Madrid'li Khedira'nın ismini ön plana çıkarmıştı. Kartal'dan detaylı bilgi alan yöneticilerin dünyaca ünlü oyuncunun şartlarını ve Türkiye'ye gelip gelmeyeceğini araştırmaya başladığı öğrenildi.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA