Samandıra'da gerilim

Samandıra'da gerilim
Salı 28.04.2015

Bursa seyahati öncesi dün sabah Can Bartu Tesisleri'nde yapılan idmanda, Emenike kendisine bağıran Volkan'ın üzerine yürüdü

Eskişehir'de liderlik koltuğunu bırakan F.Bahçe'de gerilim giderek yükseliyor. Samandıra'da dün sabah yapılan son idmanda gergin anlar yaşandı. Volkan Demirel, lakayt davrandığı gerekçesiyle Emenike'ye "Biz bu durumdayız. Vurdumduymaz davranıyorsun" diye bağırdı. Emenike karşılık verince iki futbolcu birbirinin üzerine yürüdü. Diğer futbolcular hemen araya girerek yumruklaşmayı önledi. Volkan daha sonra, "Ben sana söylemedim, herkese söyledim. Lakaytlığı kaldırımıyorum" diyerek ortamı yumuşattı.

Biz inanmazsak kim inanır!
Burs a
yolculuğu öncesinde sabah kahvaltısında futbolcuların başları eğikti ve neredeyse kimsenin ağzını bıçak açmıyordu. Bu sessizliği kaptanlar Emre ve Volkan bozdu: "Evet bir iş kazası yaşadık. Eskişehir'de bize yakışmayan kötü bir maç oynadık. Önümüzde daha 6 maç var. Kalan maçlarda en iyi şekilde mücadele etme zorunluluğumuz var. Şampiyonluğa biz inanmazsak, kimseyi de inandıramayız. Rakiplerimiz de puan kaybedecek."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN