Kartal'ın ailesi kazayı ucuz atlatmış

Kartal'ın ailesi kazayı ucuz atlatmış
Perşembe 30.04.2015

Kartal: Eskişehir ile Bursa maçlarının sonuçlarını değiştirmeyi çok isterdim. Kısmetimiz yokmuş. Allah'ı var, Diego Bursa'da iyi oynadı

Teknik direktör İsmail Kartal, Bursa galibiyeti sonrası İstanbul yolunda FOTOMAÇ'a konuştu ve "Keşke Eskişehir ve Bursa maçlarının sonucunu birbiriyle değiştirebilseydim" dedi. Kartal şu ifadeleri kullandı: "Eskişehirspor önünde üretken değildik. Ne zaman golü yedik, adamlar iştahlandı. 2 hatta 3'ü de yiyebilirdik. Ama Bursa maçına bakıyorsun, bambaşka bir takım. Biraz da kader kısmet. Eskişehirspor ile Bursaspor karşılaşmalarının sonuçlarını değiştirmeyi çok isterdim. DİEGO, Bursa maçında iyi oynadı. Takımın oyununa katılarak, güzel şeyler yaptı. Artık maç ve rakibe göre herkes oynayacak. 'Saldırı yok' dedim çünkü kimseyi rencide etmek istemedim. Ama futbolculuğumdan beri hep bize oluyor. Biz de bu ülkenin takımıyız.

Ailesi kazayı ucuz atlatmış
F.Bahçe, Eskişehir ile oynarken, İsmail Kartal'ın ailesinin ölümden döndüğü ortaya çıktı. Ataşehir yakınlarında ehliyetsiz ve aşırı hızlı giden bir sürücü, Kartal'ın eşi Sema, kızı Sena ve oğlu Emre'nin bulunduğu arabaya arkadan çarptı.

Anlaşma böyleymiş!
İsmail Kartal, Bursaspor'un hocası Şenol Güneş'in Samuel Holmen ile ilgili açıklamaları hakkında şunları söyledi: "Transfer yapılırken anlaşacaksın. Anlaşmayı öyle yapmışsın. İmzalar atıldıktan sonra bunların konuşulması doğru mu?"

Emre BOL
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN