Paralel bizi yıkamadı

Paralel bizi yıkamadı
Pazartesi 01.06.2015

Aziz Yıldırım, Paralel örgütün Fenerbahçe kulübüne tarihinin en kötü günlerini yaşattığını belirtirken, dosta düşmana "Buradayız ve hâlâ dimdik ayaktayız" mesajını verdi

Fenerbahçe genel kurul üyelerinin yeniden başkanlığa seçtiği Aziz Yıldırım, oylama sonuçlandıktan sonra kürsüye çıkarak Paralel örgütü hedef aldı. Yıldırım, "Paralel yapının Türkiye'de değişim yapma projesiyle Metris'te hayatımızın en kötü günlerini yaşadık. 3 Temmuz'dan sonra bir ruh ortaya çıktı. Bundan sonra bir değişim başladı" dedi. Sözleri büyük alkış alan başkan Yıldırım, dosta düşmana "yıkılmadık, ayaktayız" mesajı verdi. Bütün Fenerbahçelilere "Bir çatı altında toplanma ve beraber hareket etme" çağrısı yapan Yıldırım, görevini bıraktığını açıklayan İsmail Kartal'a da sahip çıkarken, sözlerini şöyle sürdürdü:

İSMAİL ÇOCUĞUMUZ
"Bazı taraftarlar dün gelmiş İsmail Kartal'a bağırıyor. İsmail Kartal, Fenerbahçe'nin çocuğudur. Bu çocuklar kurşun yedi. Belki de ölebilirlerdi. Ben İsmail Kartal'a ve sporcularıma teşekkür ediyorum. İsmail Kartal'ın çocuğu okulda dayak yemiştir, eşi yolda tacize uğramıştır, kendisi de çok haksızlığa uğradı."

ASIL SEÇİM 7'SİNDE

Genel kurulun yapıldığı Ülker Sports Arena'ya saat 14.00'te gelen Aziz Yıldırım, 21 numaralı sandıkta oyunu kullanırken, kısa bir açıklama yaptı. 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlere vurgu yapan sarı- lacivertli kulübün başkanı, "Oyumuzu attık. Ancak en önemlisi 7 Haziran'da seçim var. Bu seçimler Türkiye Cumhuriyeti'ne hayırlı uğurlu olsun. Milletimizin mutlu yaşamasını sağlayan istikrarlı bir siyaset temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN