4'lü taaruz

4'lü taaruz
Salı 02.06.2015

İtalyan sportif direktörün listesinde Fiorentina'lı Aquilani, Napoli'li Britos ve Lazio'lu Ciani ile Juventus'lu Pepe'nin olduğu öğrenildi. Terraneo, dört ismin menajerleriyle görüşüp, teklif sunacak

Fenerbahçe'deki görevine start veren Giuliano Terraneo, transfer turuna başlıyor. Tecrübeli sportif direktörün yeni teknik direktörün büyük ölçüde belli olmasından sonra (Patrick Vieira) İtalya'ya giderek belirlediği oyuncular için ilk girişimi yapacağı ifade edildi. Terraneo'nun hedefinde 2 stoper, 1 ön libero ve 1 kanat oyuncusu bulunduğu belirlendi. Bu isimler Alberto Aquiliani (Fiorentina), Miguel Britos (Napoli), Mickael Ciani (Lazio) ve Simone Pepe (Juventus). Ortak özellikleri kulüpleri ile sözleşmelerinin sona ermesi.

SÖZLEŞMELERİ BİTİYOR
Terraneo'nun Milano'ya üs kurduğu ve burada dört oyuncunun menajerleri Franco Zavaglia, Davide Bega, Daniel Delgado ve Pierre Frelot ile bir araya gelerek şartlarını görüştüğü bildirildi. Anlaşma sağlanacak oyuncuların transferi için yönetim en kısa zamanda resmi çalışmalara başlayacak. Mahmut Uslu, yeni sezonda 7-8 oyuncu transfer edeceklerini açıklamıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN