2. kaleci olmam

2. kaleci olmam
Çarşamba 03.06.2015

"3 Temmuz sürecinde herkes kaçtı, ben kaldım. Neler yaptığımı herkes biliyor. Kaleci aranması beni yaraladı. Asla yedek kalmam. Öyle bir durum olursa çok teklif var, birini kabul eder ve hemen giderim"

Fenebahçe şampiyonluğu kaçırdı, herkes suçlu aramaya başladı. Transfer haberleri arasında yabancı bir kaleci alınacağı iddiaları da var. Son dönemde kritik hatalar yapan kaleci Volkan Demirel ise bu arayıştan rahatsız. Tecrübeli file bekçisi, "Kesinlikle yedek kalmam. Öyle bir durum olursa teklif çok. Birini kabul ederim ve çok sevdiğim Fenerbahçe'den ayrılırım" diye resti çekti. Volkan bu konuda yönetimden bir açıklama gelmediğini de ekledi.

KİMSENİN YERİ GARANTİ DEĞİL
Fenerbahçe için yaptıklarının herkes tarafından bilindiğini de söyleyen Volkan Demirel, ikinci kaleci olarak görülmesini kabul edemeyeceğini belirtti. Volkan, "Kimsenin yeri garanti değil. Hocam beni yedek bırakabilir. Ancak şu anda yabancı kaleci arayışları beni fazlasıyla üzmüştür. 3 Temmuz sürecinde herkes kaçtı, ben kaldım. 40 yaşına kadar oynamak istiyorum. Eğer kaleci alınacaksa kesin giderim. Bu kararımı yönetime de ileteceğim. Benimle görüşen olmadı. Olursa bunları söylerim" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN