İmzaya kaldı

İmzaya kaldı
Çarşamba 03.06.2015

F.Bahçe ile el sıkıştıktan sonra Newcastle United'la da masaya oturan Fransız teknik adam, Ada ekibi ile anlaşamadı. Vieira, imza için sarı-lacivertlilerden haber bekliyor

Sarı-lacivertli takımda sportif direktör Giuliano Terraneo'nun sürpriz bir şekilde görüşüp el sıkıştığı Patrick Vieira'nın, İngiltere'nin Manchester kentindeki bu zirvenin ardından Newcastle United'la da masaya oturduğu ortaya çıktı.

Engel kalmadı
Ancak Viera, bu ikinci görüşmeden hüsranla ayrıldı. İngiliz Sky Sports'a göre Newcastle United, anlaşma sağlayamadığı Fransız çalıştırıcı ile görüşmeleri kesti. Böylece Manchester City'nin rezerv takımını çalıştıran Vieira'nın Fenerbahçe ile arasındaki en büyük engel de ortadan kalkmış oldu. Fenerbahçe ile her konuda anlaşan Vieira, imza için sarı-lacivertlilerden haber bekliyor. Terraneo'nun, Vieira ile son bir görüşme daha yapması bekleniyor.

Yönetim aceleci değil
Fenerbahçeli taraftarlar, hiç tecrübesi olmaması nedeniyle Patrick Vieira ismine mesafeli bakıyor. Fenerbahçe'nin Vieira'ya imza attırmak için aceleci davranmayacağı, diğer adaylar Spalletti, Lippi, Di Matteo ve Jorge Jesus gibi isimlerin de hâlâ gündemde olduğu belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN