At gibi güçlüyüm

At gibi güçlüyüm
Cuma 05.06.2015

F.Bahçe'de yattığı yerden para kazanan Krasic konuştu. Düşük performansı nedeniyle 21 yaş altı takımına gönderilen Sırp oyuncu, "Yeni hoca belli olacak. İstanbul'da kalmak istiyorum. Kendimi bir at gibi güçlü hissediyorum" dedi

Fenerbahçe ile yaptığı anlaşma nedeniyle yattığı yerden milyon euro'lar kazanan Milos Krasic, ülkesinde verdiği röportajda "pişkinliğin bu kadarına da pes" dedirtti. Sırp oyuncu verdiği röportajda, "F.Bahçe'de yeni hocanın belli olmasını bekliyorum. Yeni sezonda da İstanbul'da olmak istiyorum. Kendimi bir at gibi güçlü hissediyorum" ifadelerinini kullandı. Krasic, hocanın belli olmasından sonra pazarlık masasına oturacağını da ekledi.

Hâlâ değerli oyuncuymuş!
Gelen teklifleri, "F.Bahçe'den aldığımı vermiyorlar. Neden daha az paraya gideyim" diye kabul etmeyen, sözleşmesi gereği hiç oynamadan takır takır parasını alan Sırp oyuncu, Partizan ve Kızılyıldız'ın kendisini istediğini (Çok düşük bir rakama istediklerini söylemiyor) belirterek, "Hâlâ değerli bir oyuncu olduğumu görüyorlar. Geleceğime birkaç ay içinde karar vereceğim. Takım değiştirmem gerekirse çok iyi düşüneceğim" dedi.

Son maçı 2013'te
Krasic, F.Bahçe formasını tam iki yıl önce (2013 Temmuz) Boluspor ile yapılan hazırlık maçında giymişti. CSKA'dan Juve'ye 15 milyon euro'ya (2010), oradan F.Bahçe'ye (2012) 11 milyon euro'ya gelen 30 yaşındaki oyuncunun şu anki değeri 1 milyon euro civarında. Kiralık olarak gittiği Bastia'da da bekleneni veremeyen Milos Krasic'in 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Sırp oyuncu, teklifleri kabul etmezse yattığı yerden bir yıl daha 'tatlı para' alabilecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN