Altın makas Terraneo

Altın makas Terraneo
Cumartesi 06.06.2015

Ekonomik krizin takımı etkilememesi için Terraneo, oyuncularla görüşecek. İtalyan sportif direktör, maç başları ve garanti ücretlerde indirim yapılmasını isteyecek

Sarı-lacivertli kulüp, bir yandan transferi düşünürken, diğer yandan da ekonomik krizin, gelecek sezon takımı olumsuz etkilememesi için futbolculardan 'indirim yapmalarını' isteyecek. Yeni sezon öncesi oyuncularla tek tek yapılacak görüşmeler sonrasında, yeniden yapılanma planı çerçevesinde, futbolcuların sözleşmelerinde yer alan 'maç başı' ve 'garanti ücretlerinde' indirime gidilmesi yolunda pazarlık yapılacak. Fenerbahçe'de göreve yeni getirilen İtalyan sportif direktör Giuliano Terraneo, oyuncularla masaya oturarak, 'fedekarlık yapmalarını' isteyecek.

FUTBOLCULAR ÇOK TEDİRGİN
Futbolcuların 15-20 bin euro orasındaki maç başı rakamlarının yanı sıra, sözleşmelerinde yer alan garanti paralarında da indirime gidilmesi önerilecek. Futbolcu başına da 200 ila 500 bin euro'luk fedekârlık istenecek. Bu gelişmeyi öğrenen oyuncuların ise tedirgin olduğu ve indirime gitmeyi düşünmedikleri belirtildi.
Etiketler Fenerbahçe, Terraneo
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN