"Ay-Yıldızı istiyorum"

"Ay-Yıldızı istiyorum"
Pazar 07.06.2015

"Fenerbahçe'de oynayacağım için çok heyecanlıyım. Beklentiler yüksek olacak ama karşılığını vereceğime inanıyorum. Ben de senin gibi Türk Milli Takımı'nın formasını giymek istiyorum"

Sarı-lacivertli takımın transferi konusunda anlaşma sağladığı ve kulübüyle ödeme takvimini görüştüğü Brezilyalı golcü Fernandao'nun, F.Bahçe'nin eski oyuncusu ve Kasımpaşa'nın antrenörü Mehmet Aurelio ile yaptığı telefon görüşmesinde, ilginç bir itirafta bulunduğu ortaya çıktı. Aurelio'nun tebrik etmek için aradığı sırada Fernandao'nun "F.Bahçe'ye gideceğim için çok heyecanlıyım. Büyük bir camia. Beklentiler yüksek olacak. Ama bunları karşılayabileceğimi düşünüyorum. Kendime inanıyorum. Ayrıca ben de senin gibi Türk Milli Takımı'nın formasını giymek istiyorum" dediği öğrenildi.

GECE HAYATI, İÇKİSİ YOKTUR
Yakınlarına her zaman Fernandao'yu öven Mehmet Aurelio'nun "Çok iyi bir futbolcu ve golcü. O da benim gibi farklı bir Riolu. Gece hayatı ve içkisi yoktur. Eşi ve çocuklarıyla olmaktan keyif alır. Benden F.Bahçe hakkında bilgi istedi. Ona yaşadıklarımı tek tek aktardım" şeklinde konuştuğu öğrenildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN