Sow'dan Yıldırım'ı kızdıracak açıklama

Sow'dan Yıldırım'ı kızdıracak açıklama
Pazartesi 08.06.2015

"Eminim ki şampiyonluk kaçınca başkanımız Aziz Yıldırım öfkelenmiştir. Bunu nereden biliyorum? Çünkü 7-8 tane transfer yapacaklar. Bunlar büyük oyuncular olacak. Takımda artık hiçbirimizin yeri garanti değil"

F.Bahçe'nin Senegalli yıldızı Moussa Sow, şampiyonluğu G.Saray'a kaptırarak başkan Aziz Yıldırım'ı çok kızdırdıklarını söyledi. Sow'un Senegal basınında yer alan sözlerinde, "Bundan sonra F.Bahçe'de kimsenin forması garanti değil" ifadeleri kullanıldı. Sow açıklamasında, yapılması planlanan transferlere de değindi. İşte o sözler:

G.SARAY DAHA ŞANSLIYDI
"
Gerçekten Fenerbahçe için çok zor geçen sezonu geride bıraktık. Hem sahada hem saha dışında müthiş bir mücadele verdik. Sahadaki rakiplerimiz belliydi, onlarla sonuna kadar yarıştık. Saha dışında ise esrarengiz olaylar yaşadık. Herkesin bildiği şeyleri burada yeniden konuşmak istemiyorum. Şam piyonl uğu sonuna kadar kovaladık ama kaybettik. Bunda birçok etken vardı. Biz çok şanssızdık, rakibimiz Galatasaray ise bizden daha şanslıydı. Yaşadığımız saha dışı sorunlar da performansımızı maalesef olumsuz yönde etkiledi. Çok üzüldük, başkanımızı da çok kızdırdık. Bunu nereden mi biliyorum? Çünkü 7-8 tane transfer yapacaklar. Yöneticiler böyle diyor. Bu, takımın en az yarısını değiştirmek demek. Başkanımız bizden memnun olsaydı bu transferleri yapmak istemezdi.

İŞLER ZORLAŞIYOR
Gelecek oyuncular hiç şüphesiz ki çok büyük isimler olacak. Bazılarının kim olduğunu biliyorum. Basın da yazıyor zaten bunları. Gelecek sezon daha büyük bir rekabet yaşanacağı kesin. Sezona yeni bir teknik direktörle başlayacağız ve işler bizim için daha zor olacak. Artık hiçbirimizin forması garanti değil."
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN