O isim İstanbul'a geldi

O isim İstanbul'a geldi
Salı 09.06.2015 12:20

Portekiz basınında Fenerbahçe'yle anlaştığı iddia ettiği teknik direktör Vitor Pereira, sarı lacivertlilerin sportif direktörü Giuliano Terraneo ile birlikte İstanbul'a geldi

Fenerbahçe, teknik direktör İsmail Kartal'ın görevden ayrılmasının ardından yeni hocasını buldu. Sarı lacivertliler, Portekizli teknik adam Vitor Pereira'yı İstanbul'a getirdi. Pereira, F.Bahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo ile birlikte Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı. Pereira'nın yönetimle yapılacak son görüşmenin ardından resmi imzayı atması bekleniyor.

Portekiz'in ünlü gazetelerinden A Bola da, gündüz saatlerinde, Vitor Pereira'nın Fenerbahçe ile prensipte anlaşmaya vardığını iddia etmişti. 46 yaşındaki teknik adam kariyerinde üç takım çalıştırırken, bu takımların ikisi ile lig şampiyonluğu yaşamayı başardı. 2011-2013 yılları arasında Porto'da görev yapan Pereira, 2013-2014'te Suudi Arabistan ekiplerinden Al Ahli Jeddah'ı çalıştırdı. Portekizli teknik adam son olarak Yunan ekiplerinden Olympiakos'un başındaydı.

Vitor Pereira, Atatürk Havalimanı'nda pasaport kontrolü sırasında böyle poz verdi


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN