Fernandao ve Şener Fener'de

Fernandao ve Şener Fener'de
Salı 09.06.2015

Sarı-lacivertlilerin beklediği müjde Bursa cephesinden geldi: Fernandao ve Şener Özbayraklı Fenerbahçe ile anlaşmaya vardı

Bir hayli hareketli geçmesi beklenen birinci transfer dönemi bugün resmen başlarken, yepyeni bir kadro kurmayı hedefleyen Fenerbahçe ilk günden bombaları patlattı. Sarı-lacivertlilerin beklediği müjdeyi ise Bursaspor'un en yetkili ağızlarından biri verdi. Yeşil-beyazlıların yeni hocası Ertuğrul Sağlam, dün katıldığı bir canlı yayında Fernandao ve Şener Özbayraklı'nın Fenerbahçe ile anlaşmaya vardığını resmen açıkladı ve "Onların geri dönüşü olmayacak. İkisi de Fenerbahçe ile anlaştı" dedi.

BUGÜN AÇIKLANABİLİR
Fenerbahçe'nin özellikle Fernandao transferini bugün resmen açıklaması bekleniyor. Hatırlanacağı gibi F.Bahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, Brezilyalı golcünün transferiyle ilgili kendisine yönelik sert ifadeler kullanan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı için "Ona 9 Haziran'da cevap vereceğiz" demişti. Sarı-lacivertli kulübün bugün Fernandao'ya imza attırıp, Fenerbahçe forması giydirerek Bölükbaşı'na 'cevap vereceği' iddia edildi. Şener Özbayraklı'nın da bugün sözleşme imzalaması bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN