Bonusu Maicon

Bonusu Maicon
Çarşamba 10.06.2015

Fenerbahçe'nin yeni hocası Pereira, Porto'da forma giyen 26 yaşındaki Brezilyalı stoper Maicon Pereira Roque'yi de beraberinde getiriyor

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira, istediği ilk ismi yönetime iletti. Dün akşam başkan Aziz Yıldırım ile biraraya gelen 47 yaşındaki Portekizli teknik adam, ülkesinin takımı Porto'da forma giyen stoper Maicon'un alınmasını istedi. Başkan Aziz Yıldırım, 26 yaşındaki 1.91'lik stoperle ilgili sportif direktör Terraneo'dan bilgi aldı. İtalyan futbol adamı, transfer için Porto kulübüyle iletişime geçtiğini ve karşı tarafın açık kapı bıraktığını iletti.

İKİNCİ ADAY ROLANDO
Pereir a'nın önerdiği bir diğer isim ise yine ülkesi Portekiz'den... Porto'da 5 sezon oynadıktan sonra Napoli, İnter ve Anderlecht'te kiralık olarak forma giyen 29 yaşındaki stoper Rolando, Pereira'nın diğer gözdesi... 1.90'lık dev stoper hakkında da olumlu referans veren Portekizli teknik adam, "Porto'da onunla birlikte çalıştım. Tecrübeli ve nerede ne yapmasını bilen, çalışkan bir oyuncu. Alınmasını isterim" dedi.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN