Ozan'da işlem tamam

Ozan'da işlem tamam
Çarşamba 10.06.2015

Ali Yıldırım, Bursaspor yönetiminden izin alarak oyuncu ve menajeri Bulut ile görüştü. Fenerbahçe, genç yıldızdan söz aldı, şimdi iş Bursaspor'a kaldı

Fenerbahçe sezonun bombasını patlatmak için gün sayıyor. Yeni sezonda yeni hocayla birlikte süper bir kadro kurmak isteyen F.Bahçe 'nokta atışları' yaparak ihtiyacı olan bölgelere transfer yapacak. Bunların ilki Bursaspor'un yıldızı Ozan Tufan. Başta Atletico Madrid ve G.Saray olmak üzere pek çok takımın istediği Ozan için Fenerbahçe dev bir adım attı.

Ali Yıldırım, başkan Bölükbaşı ile görüştü
Yeni sezonda futbolun patronu olması beklenen Ali Yıldırım, Bursaspor başkanı Recep Bölükbaşı'nı arayıp, Ozan Tufan ile görüşme izni istedi. Başkan Bölükbaşı sözleşmesi devam eden oyuncu için, "Görüşün. Nasılsa tapusu bizde" dedi. Bunun üzerine Ali Yıldırım Ozan Tufan'ın menajeri Ahmet Bulut ile buluştu.

Takımı onun üzerine kuruyoruz
Yönetici Ali Yıldırım görüşmede, Ozan Tufan için ne düşündüklerini menajer Bulut'a anlattı. Yıldırım, "Biz Alper'le birlikte Ozan'ın F.Bahçe'nin gelecekleri olacağını düşünüyoruz. Ozan bizim için yeni bir Tuncay Şanlı olacak" dedi. Görüşmenin olumlu geçtiği, menajer
Bulut'un, 'Ozan'da sorun yok, siz Bursa ile anlaşın" dediği öğrenildi.

Menajer Bulut: Atletico'ya imza atmadık
Ozan Tufan'ın menajeri Ahmet Bulut, Bursa Hakimiyet gazetesine verdiği demeçte, "F.Bahçe ve Galatasaray Ozan için nabız yokluyor. Atletico Madrid ile görüştük ama imza atmadık. Bursaspor'un transfer görüşmeleri yaparken bizim de fikrimizi almak zorunda. Çünkü Ozan'ın da oynayacağı takımı seçme özgürlüğü var. Böyle davranmazsa yanlış yaparlar" diye konuştu. Menajer Bulut, "Ozan için hayırlısı neyse o olsun" açıklaması yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN