Devrim böyle olur

Devrim böyle olur
Perşembe 11.06.2015

Pereira resmen açıklanmadı ama transfere girişti. Stopere Maicon veya Rolando gelecek. Hücum hattına Fernandao'nun yanına Mitroglou geliyor

Şampiyonluğun kaçmasından sonra girdiği seçimi yeniden kazanan başkan Aziz Yıldırım ve Vitor Pereira büyük devrime imza atıyor. İsmail Kartal ile yolların ayrılmasından sonra sportif direktörlüğe Giuliano Terraneo'yu getiren sarı-lacivertli ekip Portekizli teknik adam ile anlaştı. F.Bahçe'nin maç kasetlerini günlerdir inceleyen Pereira'nın ilk transferi stoper olacak. Bruno Alves'in kalmasını isteyen Pereira yanına vatandaşı Rolando veya Brezilyalı Maicon'u istedi. İki stoper için kulüpleriyle görüşmeler başladı. Portekizli hoca kale ve sol bek için oyuncu transferine gerek olmadığını söyledi. Vitor Pereira'nın sportif direktör Terraneo ile yaptığı transfer zirvesinde, "Öncelikle omurgayı doğru kuracağız. Kalede sorun yok gibi. Stoperde Alves mükemmel. Yanına alacağımız oyuncu da onunla aynı dili konuşmalı" diye raporu verdi.

MAİCON İLK TERCİHİ
Brezilyalı Maicon'u işaret eden Pereira, F.Bahçe'nin transferini bitirdiği Fernandou'nun da iyi bir tercih olduğunu ekledi. Pereira forvete ayrıca Olmpiakos'tan öğrencisi Mitroglou'yu istedi. F.Bahçe yönetiminin önümüzdeki günlerde Yunan golcünün bonservisi için Fulham ile temasa geçecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN