Volkan Şen Fener'de

Volkan Şen Fener'de
Cuma 12.06.2015

Bursaspor'dan gol kralı Fernandao ile birlikte Şener Özbayraklı'yı renklerine katan Kanarya yeşil-beyazlıların kaptanı Volkan Şen'in transferine de noktayı koydu, iş imzaya kaldı

Fenerbahçe, transferde önemli bir ismi daha renklerine bağladı. Bursaspor'da bu sezon attığı gollerle krallık tacını takan Fernandao ve Şener Özbayraklı'yı kadrosuna dahil eden sarı-lacivertliler, yeşil-beyazlıların bir diğer yıldızı ve kaptanı Volkan Şen ile de anlaşmaya vardı. Daha önce Volkan'a "Bonservis sorununu çözüp gelirsen anlaşırız" mesajını ileten Fenerbahçe'ye dün oyuncunun menajerinden olumlu bilgi geldi. 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile görüşüp bonservis problemini çözdüğü öğrenildi.

Bonservisi 2 milyon euro
A Milli takımla birlikte Kazakistan'da bulunan futbolcunun dönüşte İstanbul'da Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile bir görüşme yapacağı öğrenildi. Bursaspor'da 2018 yılına kadar sözleşmesi olan Volkan Şen'in, kulübünden "Seni 2 milyon euro'ya bırakırız" sözü aldığı dile getirildi.

Savaş ÇORLU
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN