Fenerbahçe'de ayrılık

Fenerbahçe'de ayrılık
Pazar 14.06.2015 00:00

Fenerbahçe'de kaleci Mert Günok'la yollar ayrıldı

Fenerbahçe'de kaleci Mert Günok ile sözleşme yenilenmeyecek. Oyuncunun menajeri Batur Altıparmak, A Spor'da yaptığı açıklama, Fenerbahçe'nin Mert'le sözleşme yenilemeyeceğini açıkladı.

Altıparmak yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin kendilerine sözlü olarak Mert Günok'la sözleşme yenilemeyeceklerini bildirdiğini söylerken, "Teklifler açığız" dedi. Menajer Altıparmak, Mert Günok'un geleceğinin bu hafta içinde belli olacağını söyledi.

MERT GÜNOK'TAN YAZILI AÇIKLAMA
Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sözleşmesi sona eren kaleci Mert Günok, yeni mukavele yapılmayacağının menajeri aracılığıyla kendisine iletildiği duyurdu.

Sosyal paylaşım sitesi "Twitter"daki hesabından açıklamada bulunan Mert Günok, "Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından menajerime, benimle yola devam edilmeyeceği ve başka kulüplerle artık görüşebileceğimiz sözlü olarak beyan edilmiştir" ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli kulübün, geride kalan sezonun başı haricinde, bugüne kadar kendisiyle hiçbir transfer görüşmesi yapmadığını aktaran Mert, "Daha açık söylemek gerekirse, sözleşmemin bitiş gününden itibaren, bu 2 hafta içerisinde ne bir para mevzusu, ne de oynama garantisi isteme gibi bir görüşmemiz olmamıştır. Benimle ilgili yaşanan bilgi kirliliğine bu yazı ile son vermek istiyorum. Bu güne kadar bana emeği geçen bütün hocalarıma ve çalışanlara teşekkür ediyorum" görüşlerini paylaştı.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN