Yıldırım Nani ile dönecek

Yıldırım Nani ile dönecek
Pazar 14.06.2015

Manchester United'ın başkan yardımcısı Ed Woodward, Aziz Yıldırım ve Terraneo ile Londra'da görüştüğünü söyledi. 29 yaşındaki Portekizli sol kanat oyuncusu yarın İstanbul'da olacak

F.Bahçe sezonun bombasını patlatıyor. Başkan Aziz Yıldırım ile sportif direktör Giulliano Terraneo'nun Londra'da Manchester United ile Nani pazarlığı yaptığı öğrenildi. Yıldırım ve Terrenao'nun Londra'da 29 yaşındaki kanat oyuncusunun menajeri ve Manchester United kulübü başkan yardımcısı Ed Woodward ile bir araya geldiği, görüşmelerin çok olumlu geçtiği açıklandı. Teknik direktör Pereira'nın istediği Nani için görüşme İntercontinal Hotel'de gerçekleşti. Görüşmeyi M.United başkan yardımcısı Ed Woodward da doğruladı. Woodward, "Yarın (bugün) bir kez daha buluşacağız. Transferin olmaması için bir neden yok. Kulüplerin ve oyuncunun çekinceleri bu görüşmede giderilecek" sözleri, "transfer bitti" diye yorumlandı. Geçen sezon Sporting Lizbon'da kiralık olan Nani, 12 gol, 8 asistlik performansıyla göz doldurdu.

PEREİRA İŞİ BİTİRDİ

Vitor Pereira'nın vatandaşı Nani ile görüşüp söz aldığı, küçük pürüzleri gidermek için Yıldırım-Terrenao ikilisinin gittiği belirtildi. Nani'nin yarın İstanbul'da olma ihtimali de çok yüksek.

Reyhan AYDIN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN