Fener'de Alves krizi

Fener'de Alves krizi
Çarşamba 17.06.2015

Fener'den aldığının 500 bin euro eksiğine (2 milyon euro) Sporting Lizbon'la anlaşan Portekizli oyuncuya Pereira'nın raporu üzerine onay verilmedi. Ancak kriz devam ediyor

Simon Kjaer'le defansını sağlamlaştırmak isteyen Fenerbahçe, bir yandan da Bruno Alves sorunu ile boğuşuyor. Portekizli savunma oyuncusu, Sürmene'de takıma yapılan silahlı saldırının ardından Türkiye macerasını sonlandırmaya karar vermiş, sezon ortasında menajer olan babası Washington Alves kanalıyla Sporting Lizbon'la görüşmelere başlamıştı.

Bir yere gidemezsin

Portekiz basını Sporting-Alves flörtünün olumlu sonuçlandığını, Alves'in Lizbon ekibi ile 2 milyon euro'ya anlaştığını duyurdu. Bu para, Alves'in F.Bahçe'den aldığından 500 bin euro daha az. Ancak Fenerbahçe, Türkiye'den gitme adına kazancındaki eksilmeyi bile göze alan Alves'e Sporting'e transferi için izin vermedi. Tekn ik direktör Pereira'nın takımda kalmasını istediği tecrübeli futbolcu ile ilgili yaşanan bu krizin nasıl sonuçlanacağı merak konusu oldu. Alves'in yakın çevresine, "F.Bahçe'de bir dakika bile kalmak istemiyorum" dediği belirtildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN