F.Bahçe'de Adebayor operasyonu

F.Bahçe'de Adebayor operasyonu
Çarşamba 17.06.2015

Londra'ya giden sportif direktör Terraneo, Tottenham'la görüştü. İngiliz kulübü, mali yükünden kurtulmak istediği 1.91'lik yıldızı sembolik bir rakama verebileceğini bildirdi. Terraneo da Adebayor'u ikna etmek için hemen kolları sıvadı

Brezilyalı Fernandao ile anlaşan Fenerbahçe, forvet hattına "dev" bir takviye daha yapmaya hazırlanıyor. Sarı- lacivertli ekibin peşine düştüğü yeni yabancı golcünün Emmanuel Adebayor olduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, geçen hafta İngiltere'ye giden sportif direktör Giuliano Terraneo, Adebayor için Tottenham kulübüyle masaya oturdu. İngiliz ekibinin yetkilileri, bu sezon sadece 13 maçta forma giyen Adebayor'u sembolik bir rakama elden çıkarabileceklerini söyledi.

FENER'İN CEBİNİ YORMAYACAK

Tottenham'ın olumlu yanıtı üzerine yüzü gülen Terraneo, durumu F.Bahçe yönetimine bildirdi. Adebayor'un çok düşük bir ücrete transfer edilebilecek olması sevinçle karşılanırken, Terraneo tatilde olan Adebayor'la telefon trafiğine başladı. İtalyan futbol adamı, önümüzdeki günlerde yüz yüze görüşeceği Togo'lu golcüyü ikna etmeye çalışacak. Tottenham bu sezon ligde 2 gol atan oyuncuyu, 1 yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen yüksek maliyetinden kurtulmak için göndermek istiyor.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN