Web Sürümüne Geç

  İşte F.Bahçe'nin Cech taktiği

  İşte F.Bahçe'nin Cech taktiği
  17 Haziran 2015, Çarşamba Güncelleme: 01:24

  Sportif direktör Terraneo, Chelsea'ye Cech için 800 bin euro kiralama bedeli önerecek. Şampiyonlar Ligi'ne kalınırsa, bonservisi 3 milyon euro'ya alınacak

  Fenerbahçe'de kalede sorun olduğunu tespit eden ve bu amaçla arayışlara giren sportif direktör Giuliano Terraneo, Çek Milli Takımı'nın kalecisi Petr Cech üzerinde yoğunlaştı. Oyuncunun menajeri Viktor Kolar'ı İstanbul'a davet eden menajer Terraneo, Çek kaleciye 2 yıllık sözleşme teklif etti. Yıllık 4 milyon euro'dan, 2 yıl için 8 milyon euro ödeneceği de ifade edildi.

  Chelsea'ye ilginç teklif
  Cech'e maç başına da 10 bin euro teklif edilecek. Chelsea'ye ise Cech için ilginç bir teklif sunulacak. F.Bahçe'nin öncelikle Cech için kiralama teklifinde bulunacağı, Şampiyonlar Ligi'ne kalınması durumunda bonservisinin alınacağı iletilecek. Eğer Devler Ligi'ne kalınamazsa Cech için 800 bin euro kiralama bedeli ödeneceği, Şampiyonlar Ligi'ne kalınması durumunda ise Cech'in bonservisinin 3 milyon euro'ya alınacağı iletilecek.

  Bu hafta gelmesi bekleniyor
  Tüm gelişmeleri takip eden sarı-lacivertli yönetimin, 33 yaşındaki Çek kalecinin menajeri Kolar'ı İstanbul'a beklediği öğrenildi. Kulübe yakın çevreler bu transferin her an bitebileceğini belirtiyor

  ARSENAL KEYİF KAÇIRDI
  Cech transferinde İngiliz ekibi Arsenal'in ilgisi, F.Bahçe yönetiminin keyfini kaçırıyor. Chelsea'nin file bekçisi Petr Cech'in kaleci antrenörü Christophe Lollichon da Cech'in Arsenal'e gideceğini belirtti. Avrupa basını "F.Bahçe, Cech'i istiyorsa acele etmeli" diye yazdı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN