Web Sürümüne Geç

  Terraneo müjde verdi

  Terraneo müjde verdi
  19 Haziran 2015, Cuma Güncelleme: 01:16

  "F.Bahçe'ye yakışan, bizi hedefimize götürecek oyuncular alacağız. 25'ine kadar bitirmek istiyoruz. Aceleye de getirmeyeceğiz"

  FB TV'de Kjaer'in yanında sportif direktör Giuliano Terraneo da vardı. İtalyan teknik adam transfer listelerinde ilk sırada yer alan Danimarkalı oyuncuyu Fenerbahçe'ye kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kjaer'i özellikle İtalya'da oynadığı dönemden tanıdığını belirten Terraneo, "Beğendiğim bir oyuncuydu. Listemizin birinci sırasındaydı. 3 gün içinde tüm temaslarımızı kurduk. Kulübüyle konuşup, anlaştık. Kendisiyle de çok kısa bir zamanda belli bir noktada buluştuk. İşi bitirdik" dedi.

  YAKIŞANLARI ALACAĞIZ
  İtalyan sportif direktör, F.Bahçe'ye yakışan oyuncular alacaklarını da ekledi. Terrenao şunları söyledi: Kulüp ve hoca ile değerlendirme yaptığımızda, hedefler ortaya konduğunda, hedeflerimiz şampiyonluk ve Avrupa kupalarında önemli adımlar atmak. O yüzden iyi futbolcular, profili yüksek oyuncular transfer etmek için yola çıktık. Fenerbahçe'ye yakışan oyuncular alacağız. İlk önce oyuncularımız mutlu olacaklar ve bu mutlulukları herkese yansıyacaktır. Takımın toplanma tarihi olan 25 Haziran'a kadar muhtemelen birkaç transferimiz daha olacaktır. İsteğimiz; 25'ine kadar bütün transferleri bitirmek ama elbette bu kolay değil. Çok aceleye de getirmeyeceğiz.
  Etiketler Fenerbahçe, Terraneo
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN