F.Bahçe M.United'la anlaştı

F.Bahçe M.United'la anlaştı
Cumartesi 20.06.2015

Kanarya, Portekizli yıldız için Manchester United'ın istediği rakamı düşürmeyi başardı. Nani'yle ile 4 yıllık sözleşme imzalayacak olan sarı-lacivertliler, oyuncunun bonservisi için de United'la 8.5 milyon euro'ya el sıkıştı.

Fenerbahçe yönetimiyle İstanbul'da görüşerek, prensip anlaşmasına varan Nani'nin menajerleri Pasterello ve Bascherini, oyuncularını telefonla arayarak "İmza atmak için İstanbul'a gelmeye hazır ol" dediği öğrenildi. Portekiz'in Algarve bölgesinde tatilde bulunan yıldız oyuncunun ise İstanbul'a gelmek için hazır olduğu ve kulübü Manchester United ile Kanarya'nın bonservisi ile ilgili görüşmelerinin sona ermesiyle tatilini yarıda keserek, Türkiye'ye uçacağı belirtildi.

İŞTE BONSERVİS ÜCRETİ!
Portekizli Nani'nin transferi için yoğun çalışma içerisinde olan Fenerbahçe yönetimi, mutlu sona artık çok yakın. Başkan Aziz Yıldırım'ın, bu oyuncuyu renklerine katması için görevlendirdiği İtalyan sportif direktör Giuliano Terraneo'nun gelecek hafta İngiltere'ye giderek, Mahchester United yönetimiyle bir kez daha masaya oturacak. Sarı-lacivertliler, Nani için Ada kulübüne daha önce 8.5 milyon euro bonservis bedeli önermişti.Terraneo'nun Portekizli futbolcunun 'tapusunu' Manchester United'dan almasına kesin gözüyle bakılıyor.

4 YILLIK SÖZLEŞME
The Sun Gazetesi, F.Bahçe'nin Nani için Manchester United'a yaptığı teklifi doğruladı. Gazete, "F.Bahçe, ManU'ya 8.5 milyon euro'luk teklif yaptı. Nani'nin yolu bu kez İstanbul'a düşecekmiş gibi görünüyor. Sarılacivertli Türk ekibi, Portekizli yıldıza seneliği 4 milyon euro'dan 4 yıllık sözleşme imzalatacak" şeklinde yazdı.

'ÖLÜM' TAKLALARI!
Nani eğer F.Bahçe'ye transfer olursa, taraftarı da coşturacağa benziyor. Attığı goller sonrası Ç.Rizeli LuaLua gibi taklalar atan Portekizli oyuncu, bunlara 'ölüm taklası' diyor. Taklanın aslı ise Brezilya'da 'dövüş dansı' olarak bilinen 'Capoeira'ya dayanıyor.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN