Ospina heyecanı

Ospina heyecanı
Pazar 21.06.2015

İngilizler'in gözde gazetesine göre Cech'in Arsenal'e transfer olması halinde, "Ben onun yedeği olmam" diyen David Ospina, F.Bahçe'nin kendisine yaptığı 1.5 milyon Sterlin'lik teklifini kabul edecek ve İstanbul'un yolunu tutacak

F.Bahçe'nin kale için yapacağı transfer hamlesi merak edilirken, İngiliz The Sun gazetesi Petr Cech'in gelmesi durumunda David Ospina'nın F.Bahçe'nin kendisine yaptığı teklifi kabul edeceğini yazdı. Gazete, "David Ospina, Cech'in yedeği olmayı reddediyor. Çek kalecinin imza atması durumunda F.Bahçe'nin Arsenal'in masasına koyduğu 4 milyon sterlin'lik teklifi kabul etmesini isteyecek. Kendisi ise teklif edilen 1.5 milyon sterlin'lik teklife evet diyecek" yorumunda bulundu. Fenerbahçe ile adı anılan David Ospina, Real Madrid'in yıldızı James Rodriguez'in kayınçosu. James, 2011 yılında Ospina'nın kardeşi Daniela ile evlenmişti. Ospina ise Kolombiyalı model Jesica Sterling ile evli.

PREMİER LİG TERCİHİM
Sarı-lacivertli yönetim ile temasta olan Marsilyalı file bekçisi Steve Mandanda ise Fransız basınına yaptığı açıklamada, "Ben Premier Lig'i çok beğeniyorum. Dünyanın en iyi takımları orada. Tercihim orası ama transfer de belli olmaz" dedi.

Reyhan AYDIN

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN