F.Bahçelona

F.Bahçelona
Pazartesi 22.06.2015

Teknik direktör Pereira'nın hedefi Barcelona ve Real Madrid gibi sürekli bastıran, rakiplerini bunaltan bir kadro oluşturmak.... Pereira bu amaçla çok kaliteli bir golcü daha istiyor. Kolları sıvayan sportif direktör Terraneo ise Van Persie, Luiz Adriano ve Llorente'yle temas halinde

Transferde çıtayı yükselten Fenerbahçe çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kjaer'le sözleşme imzalayan, Nani'yi imza aşamasına getiren Fenerbahçe şimdi yeni golcüye odaklandı. Teknik direktör Pereira sürekli hücum oynayan, "rakibi boğan" bir kadro oluşturmayı planlarken, sportif direktör Terraneo da Portekizli hocanın işaret ettiği yıldızlarla tek tek görüşüyor. Transfer çalışmaları kapsamında Avrupa'da mekik dokuyan Terraneo son birkaç günde üç süper golcü Robin Van Persie, Fernando Llorente ve Luiz Adriano'nun menajerleriyle görüşmeler yaptı.

BAKALIM HANGİSİ GELECEK?
G.Saray'la da adı anılan Llorente için hem futbolcunun menajeriyle hem Juventus'la masaya oturan Terraneo bu transferde Liverpool'la yarış halinde. 30 yaşındaki İspanyol golcüyü İngiliz ekibine kaptırmak istemeyen F.Bahçe sportif direktörü, Manchester United'ın yıldızı Robin Van Persie için de devrede. İtalyan La Gazetta Dello Sport gazetesi, Terraneo'nun Van Persie'ye üç yıllık sözleşme önerdiğini yazdı. Ayrıca Terraneo, Milan'ın istediği Shakhtar Donetsk'in Brezilyalısı Luiz Adriano'ya da yakın markaj uyguluyor. F.Bahçe'nin bu üç golcüden hangisini alacağı merakla bekleniyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN