Fener'e süper 'Tangocu'

Fener'e süper 'Tangocu'
Salı 23.06.2015

Fox Sports Latin America, F.Bahçe'nin son Libertadores şampiyonu San Lorenzo'nun 21 yaşındaki sağ açığı Hector Villalba için kulübüne teklif yaptığını izleyenlerine duyurdu

Arjantin'den Fenerbahçe için çok sürpriz bir iddia geldi. Fox Sports Latin America, flaş olarak geçtiği haberde, sarı- lacivertlilerin son Libertadores şampiyonu San Lorenzo'nun sağ açığı Hector Villalba için kulübüne teklif yaptığını duyurdu. Arj antin 'in efsane sağ açığı Claudio Paulo Caniggia ile kıyaslanan 'Tito' lakaplı oyuncu için Fenerbaahçe'nin Napoli, Milan, Roma ve Atletico Madrid gibi devleri geride bıraktığı iddia edildi.

İKİ KEZ GÖRÜŞTÜLER
21 yaşındaki genç yeteneğin menajeri Yasin Kızıl da canlı yayında Fenerbahçe'nin teklifini doğrularken, bonservis bedeli konusunda iki kulüp arasındaki pazarlıkların devam ettiğini açıkladı. Kızıl, ayrıca oyuncu için Fenerbahçe'nin kendisine görüşme yetkisi verdiğini ve geçen hafta Türkiye'den Buenos Aires'e gelen sarılacivertli iki yetkilinin San Lorenzolu yöneticilerle kendi aracılığıyla ilk kez yüz yüze görüşerek Villalba'nın transferini masaya yatırdıklarını iddia etti.

MİRALLAS DA MASADA
Kızıl, San Lorenzo'nun istediği rakamı açıklamazken, Arjantin ekibinin Türk tarafını Arap petrolcülerle karıştırmaması durumunda bu transferin çok daha kolay sonuçlanacağını da belirtti. Nani 'yİ imzaya bırakan Fenerbahçe, bir kanat oyuncusu daha alacak. Sağ açık oynayan Villalba, bu anlamda Fenerbahçe'nin transfer politikasına uyan bir isim. Everton'ın Belçikalı yıldızı Kevin Antonio Mirallas da bir diğer güçlü seçenek olarak elde tutuluyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN