Emre de mi Fenerbahçe'den ayrılıyor?

Emre de mi Fenerbahçe'den ayrılıyor?
Çarşamba 24.06.2015 00:00

Şener Özbayraklı'nın imza töreninde konuşan Fenerbahçe Futbol Takımı Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, 'Emre Belözoğlu'nun durumu sözleşmesi biten diğer oyuncularla aynı' dedi.

Terraneo, yaptığı açıklamada Emre Belözoğlu'nun durumuyla ilgili bir gelişme olmadığını dile getirdi.

Sözleşmesi sona ermesine karşın, takımda devam edeceği ileri sürülen Emre'nin yarın başlayacak yeni sezon hazırlıklarına dahil olup olmayacağı şeklindeki bir soru üzerine Terraneo, "Emre Belözoğlu için alınmış bir karar yok. Onun durumu, sözleşmesi biten diğer oyuncularla aynı. Teknik direktörümüz ile bir görüşme yapıp, son kararı vereceğiz. Şu an için bir gelişme yok ama daha sonra olabilir" değerlendirmesinde bulundu.

Öte yandan, Fenerbahçe'de göreve gelmesinin ardından özellikle yurt dışında kendisine olan ilgiye şaşırdığını anlatan Terraneo, "Hiç böyle bir şey görmemiştim. Her yerde tanıyan kişiler çıkıyor. Hatta Amsterdam'da, 'Bu bizim İtalyan değil mi?" diyerek birbirlerine beni gösteriyorlardı" ifadelerini kullanırken, esprili bir şekilde, "Şimdi Amsterdam'la ilgili transfer haberleri yazarsınız" diyerek basın mensuplarına takıldı.


DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN