Yeni durağı İstanbul

Yeni durağı İstanbul
Çarşamba 24.06.2015

La Gazzetta dello Sport gazetesi, İnter'in orta sahadaki yıldızı Guarin'in F.Bahçe'ye "evet" dediğini yazdı. Gazete sarı-lacivertlilerin İnter'e 5 milyon euro teklif ettiğini duyurdu

Fenerbahçe, büyük bir yıldızı daha renklerine katmaya hazırlanıyor. Sportif direktör Giuliano Terraneo'nun Milano'da görüşüp, "Fenerbahçe'de oynamak ister misin?" diye sorduğu İnter'in Kolombiyalı orta saha oyuncusu Fredy Guarin, teklife olumlu yanıt verdi. 28 yaşındaki yıldız, İnter'in 30 milyon euro ödeyerek Monaco'dan Kondogbia'yı transfer etmesi üzerine Fenerbahçe'ye "evet" dedi. Bu karar İnter'in de elini güçlendirdi. Serie A ekibi, Kondogbia'nın transfer edilmesi halinde Guarin'i elden çıkarmayı planlıyordu. Çizme basını, Guarin'den olumlu yanıt alan Fenerbahçe'nin, Terraneo vasıtasıyla İnter'e 5 milyon euro'luk bir teklif ilettiğini aktardı.

İNTER 8 MİLYON İSTİYOR
İnter'in bu oyuncuyu 7-8 milyon euro'dan aşağıya vermeyeceği bildirilirken, La Gazzetta dello Sport, iki kulüp arasındaki pazarlıkların devam ettiğini, Guarin'in yeni durağının büyük ihtimalle İstanbul olacağını duyurdu.

BAZUKA GİBİ ŞUTLARI VAR!
İnter'de geçtiğimiz sezon 28 lig maçına çıkan Fredy Guarin, 6 kez fileleri sarsarken 6 da asist gerçekleştirdi. Toplara uzaktan inanılmaz vuran, 35-40 metreden birçok golü bulunan Kolombiyalı yıldız, orta sahada tam bir dinamo. Ön libero olmasına rağmen hücumcu yönü çok kuvvetli olan Guarin'in Fenerbahçe'ye transfer olması halinde Meireles rolüne soyunması bekleniyor.
Etiketler Fenerbahçe, Monaco, Guarin
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN