Gerçek bir yıldız

Gerçek bir yıldız
Perşembe 25.06.2015

Gündemdeki Nani'yi hocaları ve arkadaşları anlattı. Rooney, "Bu takımın yıldızı ben değilim, Nani. Benim sadece istatistiklerim iyi" dedi

F.Bahçe'nin imza aşamasına getirdiği Nani hem ülkesinde hem de İngiltere'de oldukça saygı duyulan bir isim! Ünlü oyuncular, ünlü teknik direktörler Portekizli oyuncuyu yere-göğe sığdıramadı. İşte Manchester United'ta efsane olan Portekizli kanat oyuncusu için söylenen sözler:
Alex Ferguson: O bir kazanan. Gol yaratır ve atar. Topa her yakın olduğu zaman birşey olabileceğini hissedersiniz. Bu gerçekten kaliteli bir oyuncunun göstergesidir.
Rio Ferdinand: O şu anda etrafımdaki en parlak yıldız. İki ayağıyla da çok iyi işler yapabilir.
Ronaldo: Sir (Alex Ferguson) bana da sormuş olsaydı, Nani'yi almasını önerirdim. O ve Quaeresma oynadığım en yetenekli oyuncu.
Roy Keane: Şimdiye kadar bildiğiniz futbolcuları unutun; o iki ayağını da bir diğeri kadar iyi kullanıyor.
Rooney: Kesinlikle bu takımın yıldızı ben değilim Nani... Benim ondan sadece istatistiklerim daha iyi.
Obertan: Bordeaux'dan yıldız olarak geldim ama Nani'yi unuttum. İdmanda ve maçta onu izledikçe şans bulma umutlarım daha da azaldı.
Paulo Bento: Elinizde Ronaldo ve Nani olunca rakipler için korkunç bir güç oluyorsunuz!
Coentrao: Milli takımdan nefret (gülerek) ediyorum. İdmanlarda karşımda bir Ronaldo bir Nani oluyor. Bunun ne kadar zor olduğunu hayal bile edemezsiniz.
Deco: Sağımda Ronaldo solumda Nani. Bazen onlara pas atmak yerine şut atıp kendimi şımartıyorum. Böyle yıldızlarla oynamanın avantajları da olsun artık.
Etiketler Bordeaux, Fenerbahçe, Nani
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN