Nani'yi gölgede bırakacak

Nani'yi gölgede bırakacak
Perşembe 25.06.2015

Ligde ve Avrupa'da başarı için "Rüya Takım" kurma çalışmalarını sürdüren F.Bahçe'de, heyecan giderek artıyor. Son günlerde kulüp koridorlarında dolaşan konuşmalarda "Öyle bir yıldız alacağız ki Nani'yi bile gölgede bırakacak" ifadesi sık sık duyulmaya başlandı. Yöneticiler ısrarla isim vermiyor ancak gizlenen o transferin ya Van Persie ya da Luiz Adriano olduğu kulaktan kulağa konuşuluyor

Fenerbahçe gelecek sezon fırtına gibi esmek için yıldızları topluyor. Asıl bomba ise sona saklanıyor. Başkan Aziz Yıldırım'ın,"Ben duygusal biriyim. Bu nedenle bazen oyuncu tercihinde yanlış yapabiliyorum" diye kenara çekilmesiyle Egemen, Bekir, Selçuk gibi isimlerin bileti kesildi. Yapılan ve gündemde olan transferler F.Bahçe taraftarını heyecanlandırıyor. Fenerbahçeli bir yönetici ise, "Asıl bomba en sonda. Öyle birini daha getireceğiz ki şu ana kadar yapılanlar, hatta yoldaki Nani gölgede kalacak" ifadesini kullandı.

Küçük bir pürüz kaldı
Şampiyonluğu forvetlerin etkisizliği (Özellikle Emenike) yüzünden kaybeden F.Bahçe son noktayı Van Persie ile koyacak. Manchester United'ın kadroda düşünmediği 32 yaşındaki Hollandalı oyuncunun tercih nedeni ise Nani ile ManU'da çok iyi anlaşması. İngiliz Daily Mirror gazetesi, Lazio ve Roma'nın yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçtikleri Van Persie'nin Türkiye'ye gideceğini yazdı. F.Bahçe, İngiliz ekibinin istediği 7 milyon euro'yu 5-6'ya çekebilirse Van Persie'yi bitirecek. Bu hafta başına kadar resmi açıklama gelebilir.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN