Şener de imzaladı

Şener de imzaladı
Perşembe 25.06.2015

Kanarya, yıldıza yıllığı 1.2 milyon euro'dan 4 sene için toplam 4.8 milyon euro ödeyecek. Şener Özbayraklı ise "F.Bahçe'ye şampiyonluk yaşamaya geldim" dedi

Fenerbahçe, Bursaspor'dan transfer ettiği Şener Özbayraklı ile dün resmi sözleşme yaptı. Kanarya'nın Bursa'dan aldığı Şener, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenen törenle kendisini 4 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imzasını attı. Şener'e de seneliği 1.2 milyon euro'dan 4.8 milyon euro ödenecek. Törende F.Bahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo ile kameralar karşısına geçen 25 yaşındaki başarılı oyuncu, imza sonrası yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu belirtti.

Kalıcı olmak istiyorum
Şener Özbayraklı, kendisinden beklenenleri bildiğini belirterek, şu ifadeleri kullandı: "Burada bulunmaktan çok mutluyum. Fenerbahçe Kulübü, inşallah benim için hayırlı olur. Kendimi buraya uzun zamandır hazırlıyorum. Benden büyük beklentiler olduğunu biliyorum. İnşallah şampiyonluklar yaşar ve kalıcı olurum. İnşallah çok büyük katkılar sağlarım. Benden önce transfer olan arkadaşlara da hayırlı olsun. İki taraf için de hayırlı olsun."

Gökhan ağabeyi alkışlarım
Gökhan Gönül ile aralarında yaşanacak rekabet için de Şener, "Futbolun içinde rekabet çok fazla var. Önümde de büyük bir örnek var. Çok fala emeği var. Ben oynarım, oynamam diye kafama takmadım. Oynadığım süre içerisinde katkı vermem gerekiyor. Kendimden eminim. Gökhan ağabey benden iyi oynarsa, alkışlarım. Ben de oynarsam aynısını yapacağından eminim. Buna takılmamamız gerekiyor. Biz emek vereceğiz ve bunun karşılığını en iyi şekilde alacağımıza inanıyorum. Bu rekabet en iyi şekilde olsun" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN