Şener F.Bahçe için hazır

Şener F.Bahçe için hazır
Perşembe 25.06.2015 14:57

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Şener Özbayraklı, sarı-lacivertli ekipte forma giymek için kendisini hazır hissettiğini ve sabırsızlandığını söyledi.

Şener Özbayraklı, Fenerbahçe TV'de canlı yayın konuğu olurken, transferi sonrası izlenimlerini, forma rekabetine bakışını ve hedeflerini anlattı.

Sarı-lacivertli kulübe transferinin, kariyerinde hedeflediği önemli noktalardan biri olduğunu vurgulayan Şener, "Hedefim daha iyi şartlarda, daha üst seviyede futbol oynamaktı. Geride kalan 2,5 senede performansımı artırdım. Üst düzeyde oynamak için kendimi geliştirdim ve şu an Fenerbahçe'de forma giymeye hazırım. Artık 25 yaşımdayım ve bir futbolcu olarak en verimli çağımdayım. İnşallah kulübüme faydalı olurum" diye konuştu.

Bursaspor'da 2,5 yıl forma giydiğini ve istikrarlı bir grafik ortaya koyduğunu anlatan Şener, "Süper Lig'de çok kısa vadede çıkışı yakaladım, milli takıma yükseldim ve şu anda çok büyük bir camiaya geldim. Futbolda gelişim çok önemli. İnşallah kendimi Fenerbahçe'de daha da geliştirip, futbol olarak daha yukarıya çıkacağım" ifadelerini kullandı.

Aynı mevki için rekabete gireceği Gökhan Gönül'le birbirlerine destek vereceklerini yineleyen sarı-lacivertli oyuncu, kendisini özellikle Avrupa maçlarının heyecanlandırdığını anlatırken, "Bu alanda çok fazla maç oynamadığım için çok deneyimliyim diyemem. Bizim için çok yoğun bir sezon olacak, kendimizi buna göre hazırlamamız gerekiyor. Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme turlarını geçip gruplara kalmak istiyoruz. Ben Avrupa kupalarında oynadıkça daha da tecrübe kazanacağım. İnşallah iyi bir performans gösterebilirim" değerlendirmesinde bulundu.

Şener, hedefinin uzun yıllar Fenerbahçe forması giymek olduğunu vurgularken, "Burada olduğum için çok mutluyum. İnşallah burada uzun yıllar forma giyer, kalıcı olur ve futbol hayatımı sürdürürüm. Şu an aşırı olmasa bile bir heyecanım var. Bir kamp dönemine gireceğiz. Maçları gerçekten iple çekiyorum. Umarım güzel bir dönem geçer" diyerek sözlerini tamamladı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN