Web Sürümüne Geç

  Son gözde Paulinho

  Son gözde Paulinho
  26 Haziran 2015, Cuma Güncelleme: 00:57

  Brezilya'nın ünlü ESPN kanalı, Scolari'nin çalıştırdığı Çin'in Guangzhou Evergrande takımının peşinde olduğu Tottenham'ın süper sambacısına, Fenerbahçe'nin de göz kamaştıran bir teklif yaptığını izleyenlerine duyurdu

  Transferin flaş takımı Fenerbahçe'nin, bir dünya yıldızının daha peşinde olduğu ortaya çıktı. Sarılacivertlilerin, Tottenham'ın 2013-14 sezonunda Corinthians'a tamı tamına 20 milyon euro ödeyerek renklerine kattığı Paulinho'yu transfer etmek için harekete geçtiği bildirildi.

  FENERBAHÇE TAŞ KOYUYOR
  Flaş iddiayı Brezilya'nın ESPN kanalı ortaya attı. Haberde, Brezilya Milli Takımı'nın eski teknik direktörü Scolari'nin çalıştırdığı Guangzhou Evergrande takımının Paulinho'yu transfer etmeye çalıştığı duyurulurken, "Ancak Çin ekibinin önünde Fenerbahçe ve Watford gibi iki engel var" yorumu yapıldı.

  TOTTENHAM GÖZDEN ÇIKARDI
  Fenerbahçe'nin Paulinho'ya "göz kamaştıran bir teklif yaptığının" aktarıldığı haberin devamında, Tottenham'ın beklentileri bir türlü karşılayamayan 27 yaşındaki orta saha oyuncusunu satmaya sıcak baktığı bildirildi. SÖZ konusu iddianın içinde, Londra ekibinin isteyeceği bonservis bedelinin transferde belirleyici unsur olacağı bilgisine de haberde yer verildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN