"Emre ile devam etmeyeceğiz"

"Emre ile devam etmeyeceğiz"
Cumartesi 27.06.2015 14:36

Fenerbahçe'de Sportif Direktörlüğü'nün başına getirilen Terraneo, tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu ile sözleşme yenilemeyeceklerini açıkladı.

Fenerbahçe'de ayrılıklar devam ediyor. Brezilyalı futbolcu Fernandao'nun imza töreni sırasında Emre Belözoğlu ile ilgili soruya da cevap veren Terraneo, Emre ile yeni bir sözleşme imzalamayacaklarını belirtti.

Emre'yi İtalya'ya transfer edenin kendisi olduğunu belirten Terraneo;"O'nu İnter'e ben aldım. O dönem Türkiye ile ilgili ilk kez temasım olmuştu. Şimdi yine Emre ile ilgili bir soru ile karşılaşıyorum. Sadece Emre hakkında konuşmak diğer sözleşmesi bitenlere haksızlık olur. Hayat devam ediyor herkes profesyonelce işini yapmak zorunda." diyerek tecrübeli oyuncu ile sözleşme yenilemeyeceklerini ifade etti.

Terraneo, "Emre için teknik rapor pozitif olsaydı sözleşme yenilerdik. Emre ile devam etmeyeceğiz, bu durum net" sözleri ile son noktayı koydu.

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi sitesinden Emre Belözoğlu açıklaması

Kulübümüz, futbol takımımızın 2015 – 2016 sezonu planlaması kapsamında sözleşmesi yenilenmeyen kaptanımız Emre Belözoğu'na, takımımıza vermiş olduğu emekten ötürü bir teşekkür mektubu iletti.

Oyuncumuzla yapılan görüşmelerin ardından, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Sayın Mahmut Uslu'nun imzasıyla gönderilen mektupta, kaptanımıza Fenerbahçe'de görev yaptığı süre içerisinde kulübümüze ve camiamıza yaşattığı gurur ve başarı nedeniyle teşekkür edilirken, kendisine bundan sonraki yaşamında ailesiyle birlikte mutlu ve başarılı günler geçirmesi dilendi.

Etiketler Türkiye, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN