Fernandao iddialı: 22'yi geçerim

Fernandao iddialı: 22'yi geçerim
Pazar 28.06.2015

"Dünyanın en büyük kulüplerinden birine geldim. Doğru tercihi yaptım. Kupalar kazandırmak istiyorum. Hedefim Bursa'da attığım golü geçmek"

Fenerbahçe bir gün gecikmeyle de olsa Fernandao'ya 4 yıllık imza attırdı. Geçen sezon Bursaspor formasıyla 22 gol atarak gol kralı olan Brezilyalı forvetin bonservisi Atletico Paranaense'den alındı. İmza töreninde sportif direktör Terraneo da vardı. Fernandao, "En iyi seçimi yaptığımı düşünüyorum. Brezilya'nın da büyük kulüplerinden teklif vardı ama ben Fenerbahçe'yi seçtim. Goller atmak, kupalar kazandırmak istiyorum. Hedefim geçen sezon Bursa'da attığım (22 gol) golden fazlasını atmak. Bana inanan ve transferi gerçekleştiren herkese teşekkür ediyorum, utandırmayacağım" dedi. Fernandao kararı ailesiyle birlikte aldığını, dünyanın en büyük kulüplerinden birine geldiğini söyledi. Fernandao, Şenol Güneş'in başarısında büyük payı olduğunu da ekledi.

Terraneo: İddiaya girdik
Sportif
direktör Terraneo, "Fernandao ile iddiaya girdim. Bu sezon Bursa'da attığın golün en az 2 fazlasını F.Bahçe'de atacak. Bana söz verdi" dedi
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN