Fener'de favori Guarin

Fener'de favori Guarin
Pazar 28.06.2015

Emre'yi gönderen F.Bahçe orta saha için ince eleyip sık dokuyor. Guarin için İnter'e 7 milyon euro'luk teklif iletildi, İtalyan ekibi 10'da diretiyor. Shakhtarlı Fernando ve Paulinho diğer adaylar

Fenerbahçe'nin Emre ile yolların devam edilmeme ihtimali üzerine orta saha için arayışları sürüyordu. Dün Emre resmem gidince daha önce görüşülen isimler için yeniden atağa geçildi. Listenin başında İnter'li Guarin var. La Gazzetta Dello Sport, Terraneo'nun İnter'e 7 milyon euro bonservis teklif ettiğini, İtalyan ekibinin 10 milyon istediğini yazdı.

KONDOGBİA GELİNCE...
İnter orta sahayı Monaco'nun genç Fransız yıldızı Kondogbia ile güçlendirdi. Monaco'ya 30 milyon euro dışında 7-8 milyon euro da bonus ödenecek olması Guarin'in satışını mecbur kılıyor. İtalyan basını bu gelişmeden sonra 28 yaşındaki Guarin'e en iyi teklifi yapan F.Bahçe'ye gitme ihtimalinin yüksek olduğunu yazdı. Kolombiyalı geçen sezon İnter'de 37 maçta 7 gol, 7 asist ile takımına büyük katkı yaptı.

PAULİNHO ÇABUK KARAR VERMELİ
Orta saha için ismi geçen bir başka aday Paulinho. Çin'in Guangzhou takımı için de yazılan 26 yaşındaki oyuncu için kulübü Tottenham ile görüşüldü. Brezilya'nın ESPN kanalı, F.Bahçe'nin Tottenham'a geri çevirilmeyecek bir teklif yaptığını iddia etti. Paulinho'nun da tercihinin Fenerbahçe olacağı, karar vermek için önünde fazla zaman olmadığı da belirtildi

FERNANDO'YA KANCA
Emre'nin yerine bir başka aday ise Lucescu'nun takımı Shakhtar'da oynayan 23 yaşındaki Fernando. İtalyan Tele Nostra, F.Bahçe'nin Brezilyalı oyuncunun kafasını karıştırdığını ileri sürdü, "Sampdoria işi bitirmişti" haberi yaptı.
DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN