Fener Nani'yi bekliyor

Fener Nani'yi bekliyor
Pazartesi 29.06.2015

Portekizli yıldızla, yıllık 4 milyon euro'ya el sıkışan F.Bahçe, bu futbolcunun kulübü Manchester United ile de anlaştı. İngiliz ekibi, Nani için en iyi teklifi sunan F.Bahçe'ye "tamam" dedi. 28 yaşındaki Nani'nin tatilini tamamladıktan sonra İstanbul'a gelip imza atacağı kaydedildi

F.Bahçe, Luis Nani'deki tüm pürüzleri giderdi. Portekizli futbolcuyla sezon başına 4 milyon euro'dan 4 yıllığına el sıkışan sarı-lacivertli kulüp, Manchester United'la da anlaştı. Bir süredir sürüncemede olan transfer, Ada ekibinin Hollandalı teknik patronu Louis van Gaal'in "Sistemime uymuyor. İyi bir alıcısı varken satmamız kulübün faydasına olur" raporu ile çözüldü.

EN İYİ TEKLİF F.BAHÇE'DEN
Nani'den astronomik rakamlar kazanmak isteyen Premier Lig ekibi, bu oyuncuya Fenerbahçe'den daha iyi teklif getiren kulüp de çıkmayınca transfere onay verdi. Nani'nin tatilini tamamladıktan sonra İstanbul'a gelip Fenerbahçe'ye imzayı atacağı öğrenildi. Fenerbahçe'nin 28 yaşındaki kanat oyuncusu için ödeyeceği bonservis bedeli konusunda ise bilgiler net değil. Sarı-lacivertlilerin 6 milyon euro karşılığında işi bitirdiği söylense de Ada kaynakları bu rakamın 9.7 milyon Euro olduğunu iddia ediyor.
Etiketler Fenerbahçe, Nani
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN