F.Bahçe taraftarına transfer müjdesi

F.Bahçe taraftarına transfer müjdesi
Salı 30.06.2015 00:00

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Ekşioğlu, üst düzey futbolcularla transfer görüşmeleri yaptıklarını belirterek, "Çok üst düzey transferler aynı anda yapılmaya çalışıldığından süre uzayabiliyor" dedi.

Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Ekşioğlu, "Taraftar ve medya 'takıma çok transfer lazım' derken, medya 'bu para nerden gelecek' derdinde. Fenerbahçe'nin büyük taraftarı en güç durumlarda bile kulübüne sahip çıkmıştır, bu sene mutlu olmayı fazlasıyla hak ediyor ve olacak. Yeniden yapılanma ve arzulanan takımı kurma yolunda kriterlere uygun hareket ediliyor. Gömü falan da bulmadık Taraftarlarımız şundan emin olsun ki teknik ve idari kadro tam bir uyum içinde muazzam çalışmalar yapıyor ve sonuçları kısa sürede alınacak. Bazı medya gurupları bu uyumdan memnun olmayarak her gün sorun çıkarma yarışı içindeler. Lütfen itibar etmeyiniz" diye konuştu.

Transfer çalışmaları ile ilgili de değerlendirme yapan Ekşioğlu, "Transferlerdeki son durum ise sonlara yaklaştık. Talip olduğumuz futbolcular üst düzey oldukları için çalışmalar zaman alıyor. Zaman alma nedeni hep maddi olarak algılanmasın, çok üst düzey transferler aynı anda yapılmaya çalışıldığından süre uzayabiliyor. Bazı şeyleri açık yazamıyorum. Sizlere hep şunu söyledim yine söylüyorum; sizi çok keyiflendirecek bir takım oluşuyor. İyi ki Fenerbahçeliyiz" ifadelerini kullandı.
DİĞER
Etiketler Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN