Guarin'de fark 1.5 milyon euro

Guarin'de fark 1.5 milyon euro
Salı 30.06.2015

F.Bahçe, İnter'in 12 milyon euro'da diretmesi üzerine teklifini 8 milyon euro'dan 10.5 milyon euro'ya yükseltti İki tarafın anlaşmaya çok yaklaştığı, Guarin'in Topuk Yaylası kampına katılacağı bildirildi

Emre belözoğlu, Selçuk Şahin gibi isimlerle sözleşme yenilemeyen Fenerbahçe, orta sahaya en az iki tane takviye yapacak. Düşünülen isimlerden biri yerli, diğeri ise yabancı olacak. Yerli aday Ozan Tufan. Genç futbolcuyla anlaşan sarı-lacivertliler, Bursaspor'la da anlaşmanın yollarını arıyor.

6.5 MİLYON EURO'LUK ARTIRIM
Yabancı orta saha takviyesi için bir numaralı aday ise İnter'in Kolombiyalı yıldızı Fredy Guarin... Fenerbahçe, bu transferde de son aşamaya kadar geldi. 5 milyon euro'dan kapı açan sarı-lacivertli yetkililerin, 29 yaşındaki başarılı futbolcu için yaptığı 8 milyon euro'luk teklif de İtalyanlar tarafından kabul edilmedi. Kanarya bunun üzerine İnter'e bu kez 10.5 milyon euro'luk son bir teklifle gitti. Guarin'e karşılık 12 milyon euro isteyen İnter'in teklifi kabul aşamasına geldiği, tarafların anlaşmaya çok yakın oldukları belirtildi.

'İNTER HAYIR DİYEMEZ'
İtalyan Sport Mediaset, Fenerbahçe'nin 10.5 milyon euro'luk son teklifinin imzalar için yeterli olabileceğini, iki tarafın son bir fedakarlıkla anlaşma sağlayabileceğini duyurdu. Çok büyük bir aksilik çıkmazsa, Guarin Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası'ndaki yeni sezon kampına katılacak.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN