Web Sürümüne Geç

Avrupa'yı titretiriz

Avrupa'yı titretiriz
Cumartesi 05.09.2015

"Avrupa Ligi'nde şampiyon olabilecek kapasitemiz var. Uzun bir yol bizi bekliyor" diyen sambacı, taraftara hayranlığını ise şöyle açıkladı: "Gerçek tutku F.Bahçe taraftarında var"

F.Bahçe'nin yeni sambacısı Josef de Souza, taraftarları heyecanlandıracak açıklamalar yaptı. Avrupa Ligi'nde iyi işler yapabilecek bir takıma sahip olduklarını belirten Josef, "Avrupa Ligi'nde şampiyon olabilecek kapasitemiz var. Eminim ki ileri turlara gideceğiz. Uzun bir yol bizi bekliyor ama kupayı kazanmak için çok çalışmalıyız" diye konuştu. Sarı-lacivertli oyuncu, doğru yolda olduklarını düşündüğünü kaydedip, "Lig şampiyonluğu da bizim net bir hedefimiz. Pereira ile hedefe ulaşacağız" dedi.

G.SARAYLILAR BİLE ÖVÜYORDU

Teknik direktör Pereira'yı da öven De Souza, "Duygularını yoğun yaşayan bir hoca. Her maçı bizimle beraber yaşıyor. Bizi son derece iyi motive ediyor" ifadesini kullandı. Yıldız oyuncu, F.Bahçe taraftarına hayranlığını ise şu sözlerle açıkladı: "G.Saray'da oynayan futbolcular bile F.Bahçe taraftarı hakkında çok övgü dolu sözler söylemişlerdi. F.Bahçe taraftarı çok tutkulu ve takımlarına aşırı bağlılar. Hep derler 'Brezilya taraftarı çok tutkulu' diye ama esas tutku F.Bahçe taraftarında var."

'TEKLİFİ İKİNCİ KEZ DÜŞÜNMEDİM BİLE'
De Souza, Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce sarı-lacivertli takımla ilgili olumlu referanslar edindiğini dile getirdi. "Fenerbahçe'nin büyüklüğünü biliyordum" ifadesini kullanan 26 yaşındaki orta saha oyuncusu, gelen teklifi ikinci kez düşünmediğini belirtti. Sambacı şöyle dedi:

ARTIK KUPALAR KAZANABİLİRDİM
"Menajerim, Cristian Baroni ve Andre Santos'un da menajeri ve Fenerbahçe'yi daha önceki yıllarda aramızda hep konuşurduk. Fenerbahçe'nin büyüklüğünden, ne kadar çok kupa kazanan bir kulüp olduğundan bahsederdik. Aynı zamanda Alex de Souza, Fenerbahçe'de uzun yıllar hizmet etmiş bir futbolcu. Fenerbahçe'nin teklifini duyduğum anda ikinci defa düşünmedim. Bana kupalar kazanma fırsat sunacak ve beni büyük bir kulübe geldiğim hissine sokacak bir takıma geldim."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN